Hea külaline, palun võta hetk, loe ja tutvu meie kodukorraga.
Palume pöörata tähelepanu üldisele heakorrale
  • Puhketallu saabudes sõlmime külalisega rendilepingu. Kompleks renditakse välja isikutele, kes on vähemalt 21 aasta vanused. Kompleksi väljarentimisel võime nõuda tagatisraha, kui valdav osa külalisi on alla 21 aasta vanused.
    Tagatisraha tagastatakse kliendile järgmisel päeval maja üleandmisel - eeldusel, et maja ja selle inventar on korras ja rikkumata.
  • Kõik kasutatavad nõud tuleb pesta ja asetada need samale kohale, kus need olid puhkemajja saabudes. 
  • Kui on vajadus mööbli (toolid, lauad jne.) ümbertõstmiseks, siis väljaregistreerumise ajaks tuleb mööbel tagasi panna nii nagu see oli sisseregistreerimisel.
  • Lemmikloomadest tuleb meile koheselt teada anda, lemmikloomad on lisatasu eest.
  • Kui on soov korraldada ilustulestikku (sh põletada õueküünlaid või siseruumides küünlaid), tuleb sellest meid eelnevalt teavitada, leiame koos sobiva koha ja aja, iseseisev ilutulestiku laskmine (või küünalde süütamine) ilma teavitamata ja kokkulepeteta on keelatud.
Majutustingimused
Susisool on võimalik majutuda kuni 24 inimest, selleks on ettenähtud eraldi majakesed, peamajas magamiskohti pole. Peamaja mahutab talvekuudel maksimaalselt 30 inimest, suvekuudel võime võõrustada rohkemaid inimesi, juhul kui inimesi on üle kolmekümne, tuleb meile sellest teada anda, koostame vastavalt inimeste arvule sobiva hinnapakkumisele. Ruumides ja territooriumil ei või viibida rohkem  inimesi, kui on eelnevalt kokkulepitud. 
Majakesed
Kui külastaja on tellinud kogu kompleksi sh kolm majakest, siis tuleb ööbimise eest tasuda ka juhul, kui majakesi pole kasutatud.
Sisse- ja väljaregistreerimine
Sisseregistreerimine alates kell 15.00. Väljaregistreerimine toimub hiljemalt 12.00, kui ei ole eraldi kokkuleppeid. Palume kellaaegadest täpselt kinni pidada.
Lõkke tegemine, grillimine ja tuleohutus
Lõkke tegemiseks on olemas lõkkeplats, tule süütamisel tuleb jälgida ilma, tuule suunda ning täita kõiki tuleohutuse eeskirju. Lõkke tegemise soovist tuleb meile enne saabumist teada anda, loata lõkke tegemine meie territooriumil on rangelt keelatud.
Grillimiseks on olemas grillahi, grillvardad- ja restid, puud. Süsi tuleb rentijal endal kaasa võtta.
Sauna ja maja kütmine
Sauna leiliruumis on puukeris. Leiliruumi kerise kütmisel jälgige tuleohutuse nõudeid. Sauna leiliruumis viha kasutamine on keelatud!  Sauna kütmine on puudega, saun (ja soovi korral tünnisaun) köetakse enne külaliste saabumist juba ette. Vältimaks ülekütmist ja pidades silmas tuleohtust, on igaks ürituseks ette nähtud teatud hulk puid. Iga lisapuukorv on lisatasu eest.
Tünnisaun
Lastel tünnisauna kasutamine lubatud täiskasvanu valve all. Rangelt on keelatud vette hüppamine ja tünnisauna kasutamine alkoholijoobes.
Suitsetamine
Puhkemajas, saunas ja majakestes on suitsetamine rangelt keelatud! Suitsetamise kohad on õues ja väliterrassil.
Puhkemaja õueala
Rentija peab silmas pidama, et piirdub oma üritusi korraldades üksnes renditud õueala piiridesse. Ruume rentides näitab rentija ära piiritletud õueala, mis jääb rentniku ja tema külaliste kasutusse. Droonide lennutamisest palume meid eelnevalt teavitada.
Elektriseadmed
Puhkemajas ja selle territooriumil ei tohi kasutada suure elektritarbimisega seadmeid. Nende kasutamine on lubatud ainult erandkorras ja eelneval kokkuleppel.
Materiaalne vastutus
Külastaja kannab vastutust puhkekeskuse vara kahjustamise eest. Vara lõhkumise korral tuleb hüvitada selle maksumus koos töörahaga. Puhkemaja mööblile ja vaipadele plekkide tekitamisel (näiteks punase veini plekid, huulepulk jmt.), mida ei saa tavapäraselt eemaldada, tuleb tasuda eraldi puhastusteenuse tellimise eest. Kui plekke ei ole võimalik eemaldada, tuleb rikutud inventari eest tasuda selle maksumus.

Kui rentnik eirab tahtlikult eeltoodud heakorra reegleid, on Susisool õigus nõuda rikkumise eest trahvi  kuni 300€.
NB! Märgates reeglite rikkumist jätab Susisoo endale õiguse ürituse koheseks lõpetamiseks.
Ootame oma külalistelt sõbralikku ja heaperemehelikku suhtumist renditavasse
varasse.